Το Slay the Princess: The Pristine Cut επιτέλους ανακοινώθηκε για το Switch και φέρνει μια ανατροπή στο κλασικό μοτίβο του «σώστε την Πριγκίπισσα»! Πάμε στο trailer:
MasterV
Ένας βάρβαρος που βγήκε από τη σπηλιά του στο Βορρά για να γράψει για Νιτέντα.Συμφιλιωμένος πλέον με ξυράφια και ψαλίδια (που λέει ο λόγος δηλαδή), τριγυρνάει τις νύχτες για αθώα θύματα που θα προσηλυτίσει στο μαγικό κόσμο των video games.
Κοινοποίηση